מה אתם מחפשים תת חיפוש איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
תת חיפושselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

לי פולובינציק עורכת דין לספא

עורכת דין לספא לי פולובינציק
מנהלים מכון ספא? רוצים לפתוח מכון ספא חדש ולא יודעים מאיפה להתחיל? צרו קשר עוד היום עם עורכת דין לי פולובינציק ותוכלו לרכז את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת. לעורכת דין פולובינציק יש ניסיון משמעותי בניהול ספא, אך היא גם מחזיקה ברקע והכשרה ממוסדות הלימודים המובילים בישראל. את ההכשרה במשפטים החלה עורכת דין פולובינציק במכללה למנהל בראשון לציון, כאשר לאחר שנתיים עברה למכללת שערי משפט בהוד השרון. במקביל החזיקה פולובינציק בתפקיד אחראית משמרת במסעדת "מסה" בתל אביב וכאמור גם ניהלה בעצמה מכון ספא בעיר.

הניהול השוטף של מכון ספא בתל אביב הפגיש אותה עם כל הבעיות הצפויות לעסק חדש או קיים. ראשית, עורכת דין לי פולובינציק כבר יודעת מה צריך לעשות על מנת לנהל מכוני ספא ולעמוד בדרישות החוק. היא גילתה אחריות בניהול הכספים והדוחות של הספא והוכיחה את יעילותה גם בהתמודדות עם משברים בלתי צפויים. לאורך השנים עסקה פולובינציק בפרסום ממוקד של מכון הספא ודאגה גם לפרטים הקטנים שיבטיחו פעילות תקינה.

שנית, רק עורכת דין עם ניסיון משמעותי בתחום הספא יכולה להמליץ ללקוחות שזקוקים לשירותים משפטיים רלוונטיים. לא כל עורך דין מבין את המורכבות של ניהול ספא ואת האופן שבו הפעולות המשפטיות משפיעות על שורת הרווח. מהבחינה הזו, שירותיה של עורכת דין לספא פולובינציק הם ללא ספק השקעה משתלמת לטווח קצר וארוך.

מדוע להזמין שירותי עריכת דין לספא?
ניהול מכון ספא הוא כאמור משימה מורכבת שמחייבת גיוס משאבים והיכרות עם הבעיות הנפוצות בענף. רצוי להזמין שירותי עריכת דין לספא מוקדם ככל האפשר, בעיקר אם מתכוונים לפתוח עסק חדש או לחילופין לשפץ את המכון הקיים.

לסיכום, הזמנת שירותי עריכת דין לספא תעזור לכם לבצע את הניהול השוטף והיא תחסוך עבורכם הוצאות מיותרות מול לקוחות או ספקים. עורכת דין לי פולובינציק גם תשמח לעמוד לרשותכם בפגישת היכרות לא מחייבת, שבא תוכלו להגדיר את המטרות המשותפות ולקבוע יעדים. הצטרפו כבר עכשיו למשפחת הלקוחות מרוצים ולא תתחרטו.

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • שמלות כלה לכלה
  • צלמים מגה שוט
  • שף לכולם פורטל שפים
  • תקליטנים סאונד מיקס